! Reklamy
SEM !

your face

Maska na "Černé tečky,,

14. listopadu 2010 v 14:14 | Sarušee <3....Miluju wás <3
Našla jsem jedno zajímavé video. Jde o masku, která vám pomůže vyčistit póry od černých teček. Ještě sem to nezkoušela, ale určitě zkusím, protože to vypadá zajímavě.

Podkladový krem je důležitý

14. listopadu 2010 v 14:11 | Sarušee <3....Miluju wás <3
Hi loves ♥
Dneska vám napíšu článek na téma podkladový krém. Používá ho málokdo, ale ona to je docela důležitá věc při líčení ;) A ne jenom při líčení, tenhla ''věcička'' se pužívá i k regeneraci pleti. Podkladový krém vám pleť hezky vyhladí. Pleť je po něm krásná, lesklá, hydratovaná a hlavně ji pomáhá po celém těžkém dni se zregenerovat. Jak všichni dobře víme, i na pleť působí škodlivě vnější vlivy počasí, prachu i dopravy ve městech. Podkladový krém je nejlepší použít před začátkem líčení. Nejdůležitější je vybrat si správný odstín podkladového krému, neboli make-upu. Správný odstín by měl přesně odpovídat barvě pokožky nebo může být o jeden odstín světlejší - nikdy ne tmavší. Pleť nejprve důkladně vyčistíme (článek o čištění pleti zde). 
Pokud mrzne, nahradíme hydratační krém polomastným popřípadě mastný krémem. Snadněji se dokážete odlíčit, make-up vám déle vydrží a tolik "neuškodí" a budete se cítit lépe. V zimě navíc krém skvěle chrání a zabraňuje projít chladu do pokožky.

Já používám podkladový krém z ORIFLAMU (koukněte se tady). Tam mají opravdu výborné věci co se týče různých make-upů, korektorů atd. Ovšem musíte odhadnout ten správný odstín. Když si nebudete jistí odstínem, raději si kupte ten světlejší, ten pak můžete doladit tmavším pudrem. Ceny se pohybují od 70 až do 400 Kč.

Pleťová maska 1

13. listopadu 2010 v 20:09 | Sarušee <3....Miluju wás <3
Toto je můj návod který jsem sama testovala
Kopírovat jen se zdrojem

Připravíme si:-Smetana
                    -Kokos
                    -Citronáda
                    -Med


Dáme to všechno do kelímku nebo do misky.
A promícháme......Pak si to pomalu krouživími pohyby
rozetřeme na obličej....


Poznámka:-po 5.min.-zatím nemá žádné učinky
                 -po 10.min-příjemně to hřeje
                 -po 15.min.-je to fajn...nemá to sice žádný učinek ale je to fajn =D

Jak nenaletět čistícím přípravkům..

13. listopadu 2010 v 13:42 | Sarušee <3....Miluju wás <3
Napíšu vám krátký článek o tom jak nenaletět. Pozná se to snadno. Vždy, když kupujete nějaký přípravek, měli by jste si ze zadu přečíst vše, co to obsahuje. V žádném případě by přípravek neměl obsahovat alkohol (hlavně alkohol!!!). Ten totiž pleť vysouší a doslova ničí. 

A jak to poznat, když si přípravek kupujete?
Když je tam napsáno bez alkoholu, tak by alkohol opravdu obsahovat neměl. Pokud se tam o alkoholu nezmiňují, většinou přípravek alkohol obsahuje a někdy i ve velkém množství.
Jak se to pozná při nanášení?
Když už jste si takový přípravek koupili, tak jestli obsahuje alkohol poznáte tak, že vás na obličeji štípe. Každý si myslí, jak je to dobré, že štípáním vám plet čistí, ale opak je pravdou.

Správné přípravky, které by pleť měli léčit a čistit by měli jen minimálně štípat. Pokud už doma takový připravek máte, doporučuju ho vůbec nepoužívat. Věřte mi, to vám pleť jenom vysuší a některým i udělá fleky a podobné nepříjemné věci.
To je asi jenom taková menší rada. Nevěděla sem o čem napsat a myslim si, že takové přípravky používá dost holek. Já už sem jednou takhle naletěla a nemělo to zrovna ten nejlepší efekt ;)

Jaký make-up, pro váš typ pleti?

13. listopadu 2010 v 12:34 | Sarušee <3....Miluju wás <3
Určitě se vám to stalo.. Koupili ste si make-up, který když jste si ho zkusili na hřbet ruky vypdal pěkně, ale pak ste přišli domů a málem jste se zhrozili? Mě se to taky jednou stalo. Když sem ho viděla na ruce, tak sem neváhala a hned sem si ho vzala a doma když sem si ho nanesla, tak sem měla samé oranžové fleky, ani to vůbec nekrylo a dělalo mi to pleť ještě mastnější. Teď sem našla ten pravý a jsem maximálně spokojená. Tady vám dávám jaké jsou druhy make-upů a na jaký typ pleti. Snad vám to aspoň torchu pomůže.. :)
MAKE UP V TYČINCE • je druh balení krémového make-upu a zároveň korektoru. Nejvhodnější je pro normální až suchou pleť a je dobrou volbou pro ženy, které požadují lepší krytí, protože nedokonalost pleti a nerovnoměrně zbarvená nebo zarudlá místa pleti maximálně kryje. Pracuje se s ní rychle, ale na čisté pleti, která takové krytí nepotřebuje, může působit příliš těžce.

 
 

Reklama