! Reklamy
SEM !

Moje rady ♥

Komentáře x Náštěvnost + rady jak zvýšit náštěvnost a komentáře ^^

27. listopadu 2010 v 10:43 | *M!$s.M!cQa*
Komentáře nebo náštěvnost. Někdo říká to a truhý ono. Náštěvnost je jistě fajn, rádi vidíte ,že za den počítadlo překoná 100 náštěvníků. Nevím jak vy,ale já dávám přednost komentářům ,protože můžete s blogery komunikovat, víte jaký je jejich názor a můžete vytvořit tzv. diskuzi. Je to opravdu velice zajímavé. Ale co by bylo za blog kde by bylo 15 lidí za den a 100 komentářů. Asi by se to mělo něják vyvažovalo. To je opravdu nejlepší. No to by bylo k mému názoru na komentáře x náštěvnost a teď půjdu poradit jak je zvýšit.
Nejdříve bych asi začla těmi komentáři, ikdyž ono to na sebe vlastně navazuje, takže to shrnu dohromady. Možná si řeknete, dnes napíši 150 článků ,tak budu mít hodně lidí. Možná ano, ale vaše články nikdo asi moc nepočte apod. Stačí takových 1-5 i více článků ,ale zase to moc nepřehánějte. Důležité je článkem zaujmout, já preferuji psané články, ráda si počtu. Co jsem si ověřila je i to , komentovat články co blogeři napíšou, velice rádi se podívají na váš blog a okomentují i váš článek. Moc jsem toho neporadila, ale to záleží vlastně i na vás jak si náštěvníky získáte.

Facebook...Jak ho vidí Sarušee <3.....^ ^

23. listopadu 2010 v 18:38 | Sarušee <3....Miluju wás <3

FACEBOOK..jak ho vidí..Sarušee <3...

Jak to uvést? Myslím ,že každý má alespoň malou představu co to "facebook" je.
Pro ty co neví... komunikační a diskusní server pro jejich uživatele.
Pár bodů co vám facebook přiblíží a jeho klady a zápory.

PŘÁTELÉ:
Na facebooku můžete vidět záliby vašich přátel a jejich názory,
fotografie,pocity a mnohá další. Jeden z kladů na "facebooku".

LIDÉ SE STEJNÝMI NÁZORY
Na facebooku se můžete seznámit s lidmi,kteří mají poněkud stejný názor na svět jako vy.
Zúčastnovat se diskuzích a projevovat své názory. Přidávat se do skupin,stránek. Klad facebooku.

HRY:
Možná ,že i vy jste se stali jedním z mnoha hráčů her jako je třeba : Pet society, BuddyPoke,FarmVille apod. I tyto hry vás mohou pohltit tak,že začnete zanedbávat povinosti. Klad nebo zápor?

ŠIKANA NA FACEBOOKU
Ten kdo alespoň trochu sleduje média urcitě ví,že na facebooku se oběvyla "cyberšikana" a po této šikaně se zabila jedna náctiletá dívka.Zápor !

KVÍZY
Na facebooku můžete zabít nudu kvízy a jinými "hloupostmi" popřípadě "top 5", "kdo z koho",ale váš drahocený čas se dá zabít i jinak. :) Klad? Zápor? To nechám na vás.

Ale jak vy tak i já mám na tomto "fenoménu" účet. Můžete si mě přidat (Sára Kadlecová)-
Sarušee Cukrová Vata

Váš názor ?
 
 

Reklama