! Reklamy
SEM !

Jak si vybrat správnou vůni...:)

13. listopadu 2010 v 12:31 | Sarušee <3....Miluju wás <3 |  other
Tenhle článek není spíš o tom, že bych vám s něčím poradila, ale hlavně o mim názoru.

Myslim si, že kupovat si parfémy za 3000 Kč je úplně zbytečný. Já sem si zkoušela například Chanel. A můžu vám říct, mi vůbec nevoněla, byla taková moc kořeněná. Takže si myslim že kupovat něco takového, jenom proto, že je to značka a přitom vám to nebude nějak extra vonět, se nevyplácí. Jasně, kdo najde parfém s kterým bude spokojený a bude rozhodnutý, proč by si to nekoupil.. :) Raději si koupim úplně obyčejnou voňavku. No obyčejnou.. mám například od Christiny Aguilery, nebo taky od Playboye. To úplně bohatě stačí, nemusím mít nějaké Chanel, Dior atd.. Chci tím říct, že když si nejste stoprocentně jistí, nekupujte si ji a poohlédněte se po jiném kousku :) No, takový je můj názor.. :)
A ted pár rad, jak si vybrat tu správnou..
• Voňavku, nebo parfém, kterej si chceš kupovat bys v žádnym případě neměla testovat na papírku. Vždy si voňavku stříkni na zápěstí. Vůně může vonět úplně jinak na tobě a jinak na papírku.
• Nikdy si nestříkej dvě voňavky na jedno místo. To si myslím, že je asi jasné :D:)
• Nejčastější chyba, kterou lidi dělají je, že když si stříknou voňavku na ruku, tak ji jakoby rozetřou, aby ryhleji zaschla, ale to je chyba. Vůně potom nemusí vonět tak, jak by měla. Takže nechte zaschnout aspoň 5 minut, než se vůně rozloží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama