! Reklamy
SEM !

Jak nenaletět čistícím přípravkům..

13. listopadu 2010 v 13:42 | Sarušee <3....Miluju wás <3 |  your face
Napíšu vám krátký článek o tom jak nenaletět. Pozná se to snadno. Vždy, když kupujete nějaký přípravek, měli by jste si ze zadu přečíst vše, co to obsahuje. V žádném případě by přípravek neměl obsahovat alkohol (hlavně alkohol!!!). Ten totiž pleť vysouší a doslova ničí. 

A jak to poznat, když si přípravek kupujete?
Když je tam napsáno bez alkoholu, tak by alkohol opravdu obsahovat neměl. Pokud se tam o alkoholu nezmiňují, většinou přípravek alkohol obsahuje a někdy i ve velkém množství.
Jak se to pozná při nanášení?
Když už jste si takový přípravek koupili, tak jestli obsahuje alkohol poznáte tak, že vás na obličeji štípe. Každý si myslí, jak je to dobré, že štípáním vám plet čistí, ale opak je pravdou.

Správné přípravky, které by pleť měli léčit a čistit by měli jen minimálně štípat. Pokud už doma takový připravek máte, doporučuju ho vůbec nepoužívat. Věřte mi, to vám pleť jenom vysuší a některým i udělá fleky a podobné nepříjemné věci.
To je asi jenom taková menší rada. Nevěděla sem o čem napsat a myslim si, že takové přípravky používá dost holek. Já už sem jednou takhle naletěla a nemělo to zrovna ten nejlepší efekt ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama